Zveme Vás na oficiální GUMBALKAN Warm Up!
Legální ježdění, opékání buřtů, stanování v Milovicích

Harmonogram: ….již brzy….

DALŠÍ TERMÍN PLÁNUJEME
100% ZÁBAVA

Bude pro Vás připravená off-road navigační trať, tak jak to znáte z Gumbalkanu, akorát tentokrát bez omezení ceny a typu povozu (někdo nás z toho bahna bude muset tahat, takže přijeďte tím, co máte). Subaristi si konečně přijdou na své, kluci se zadokolkama Vám ukáží, že projedou to co vy, protože #AWDSUCKS. Večer si o tom můžete povykládat u ohně a další den můžete hecnout větší terény.

100% LEGAL

Vše je oficiální a 100% legální, takže za Vámi nebude lítat hajný, ani Vás nebudou nahánět zemědělci nebo četníci, že děláte nějaké nekalosti po českých lesích a polích.
Přijeďte potrénovat na Rumunsko, seznámit se s ostatníma, jen tak si pojezdit a užít si víkend ve společnosti podobných nadšenců do všeho s aspoň dvěma kolamama.

ČÍM MŮŽETE PŘIJET?

4×4, AWD, 4×2, 2×4, 3×1, 2×2, 2×8, 1+1, 2KK, 7T, 12+18+3*5, motorka, autobus
Povoz nemusí mít technickou ani papíry, pokud si ho přivezete na podvalu. Co si kdo přiveze, to si taky odveze. Všechny odpadlé kusy aut si každý posbírá neprodleně po odpadnutí.

KDO MŮŽE PŘIJET?

Akce je omezená pouze pro fajn lidi, idioty nebereme. Jinak úplně pro všechny, nemusíte jet GUMBALKAN, nemusíte se vyznat v autech, můžete mít klidně i dítě, manželku i křečka.