MOPED GP je tady! Vlající vlasy, lehký vánek omývající Vaše tváře při projížďce krajinou.

Dobře, možná jsme se trochu nechali unést. Každopádně pokud rád jezdíš na bezpečných pomalých fichtlech, nemáš problém si z toho udělat srandu a jet třeba v zebřím obleku, na skůtru v barvách a tvarech prasátka a chceš si u toho připadat jako Valentino Rossi, tak jsi tady správně

Počet míst omezen na 40 strojů.

Vyprodáno
O CO JDE?

Všichni asi znají MOTO GP. Tak přesně tohle to nebude. Tady jsou pravidla jasná. Skůtr, babeta, moped, motokolo. Takže jakékoliv jednostopé vozidlo s maximálním objemem motoru 50ccm a ideálně se nějak vystajlovat. Takový Lorenzo Lamas na skůtru? Třásně, kožená vesta, na helmě rohy. Žádné závodění, ale roadtrip GUMBALKAN GANGU na skůtrech, babetách a podobných prskoletech

PRO KOHO TO JE?

Nebojíte se opustit komfortní zónu auta a vždycky jste si chtěli vzít akorát malý baťůžek a vyrazit vstříc dobrodružství na mopedu? Máte srandasmysl? Máte moped? Máte řidičák na auto? Pokud jste aspoň na jednu věc odpověděli jasné a zřetelné ANO, pak je to přesně pro Vás. 

KDY A KDE?

3.7.2020 – 5.7.2020

První červencový víkend. Dokonalý začátek prázdnin. Pátek, sobota, neděle a nabitých 200 km jízdy vinicemi Jižní Moravy.
Když se tak úplně nemůže za hranice, proč nezkusit prozkoumat kus Česka.

ZA KOLIK?

1997,-

Součástí startovného jsou 2 noci v kempu, návštěva vinného sklípku (samozřejmě včetně vína), nálepky a spousta zábavy na cestách. Společné přesuny, koupačky, opékačky a noclehy.