Šestihodinový endurance závod závoďákama do 25.000,- na okruhu v Mostě

Autodrom Most

Připravujeme

Podmínky přihlášení:
Součástí přihlášky je foto vozidla, kterým pojedete. Není to totiž demolition derby a nejedete se rozflákat o svodidla. Takže auta musí splňovat určité technické požadavky. 

Kapacita omezena na 30 vozidel. Minimální počet vozidel pro konání akce je 25.

Technické požadavky na vozidla
100% ZÁBAVA

Každý kdo má aspoň trochu rád auta si určitě aspoň jednou v životě chtěl zazávodit jako Nicky Lauda na okruhu. Teď je ta chvíle, kdy máte konečně šanci.
Potřebujete k tomu akorát auto a kámoša, kterému dostatečně věříte, když sedí za volantem.
Šest hodin na okruhu totiž není jako jet do Chorvatska k moři.

100% PROFI

Autodrom Most, už to je známka toho, že tady začínají být věci seriozní. Takže traťoví komisaři a maršálové, safety car, profi časomíra, technické přejímky. Závod se vším všudy, tak jak ho znáte z televize. Budou i umbrela girls, pokud se jeden z členů posádky obleče do plavek a vezme si deštník.

ČÍM MŮŽETE PŘIJET?

Vašim závoďákem s pořizovací hodnotou do 25.000,- Kč řádně připraveným na šestihodinový vytrvalostní závod. TENTOKRÁT OPRAVDU BUDEME KONTROLOVAT TECHNICKÝ STAV. Bude to chtít trošku péče, protože není takový problém auto odpálit hnedka ve druhém kole. Nejede se na rychlost, ale jak to známe z vytrvalostních podniků, na nejvyšší počet ujetých kol.

KDO MŮŽE PŘIJET?

S ohledem na aktuální COVID situaci je v tuto chvíli možné přihlášení posádky pouze max o čtyřech členech. ŘIDIČI MUSÍ BÝT MINIMÁLNĚ DVA!

O změnách počtu možných účastníků a případných diváků budeme informovat na sociálních sítích.

CO MŮŽU VYHRÁT?

Jede se na nejvyšší počet ujetých kol. Kdo ujede nejvíc kol, vyhrává. Bude to ten co si v jedničkové oktávě v naftě nastaví tempomat na 90km/h a pojede na pohodu.

První tři místa si rozdělí ceny v hodnotě 30.000,- Kč.

DALŠÍ OTÁZKY
FAQ